Här finner du alla Enhets befintliga kontaktpersoner, indelade efter län och kommun.

Om det saknas någon på din ort kan du kontakta närmaste kontaktperson eller regionansvarig för ditt län.

Vi söker fler personer som vill hjälpa till med att sprida ut Enhet i hela landet. Målet är att det skall finnas minst en kontaktperson i varje län och kommun.

Om du är intresserad av att hjälpa till så är du välkommen att kontakta någon av våra regionansvariga.

Stockholm / Gotland
Vi söker regionansvarig …

DalarnaSödermanlandUppsala Värmland Västmanland Örebro
Vi söker regionansvarig …

Västra Götaland Östergötland
Annika Wesche
krisana.wesche@gmail.com

Halland Jönköping Kalmar Kronoberg Skåne
Marina Grönlund
marina.gronlund@enhet.se

Gävleborg Jämtland Norrbotten Västerbotten Västernorrland
Vi söker regionansvarig …

Stockholm
Kommun Namn Telefon Email
Stockholms län Vi söker kontaktperson  …
Österåker Vi söker kontaktperson  …
Värmdö Rinnie Crossler 073-5696112 rinniecrossler@gmail.com
Järfälla Therese Karlsson
Helena Werneström
073-9683036
070-9575840
tessilago73@hotmail.com
helena.wernestrom@enhet.se
Huddinge Susanne Adolfsson 070-8789791 susanne.adolfsson@enhet.se
Stockholm Ann-Marie Lindholm 073-6678330 ann-marie@enhet.se
Norrtälje Maria Krigare mariakrigare@gmail.com
Nynäshamn Anders Carlsson 070-8965071 anders.carlsson@enhet.se
Gotland
Kommun Namn Telefon Email
Gotlands län Jan Leopold Franzén 070-9468206 mediallivscoach@hotmail.se
Dalarna
Kommun Namn Telefon Email
Mora Ingela Ryen 076-8832441 Ryen.ingela@gmail.com
Falun Nissjers Helena Thorsén 023-13140 nissjershelena@gmail.com
Södermanlands län
Kommun Namn Telefon Email
Gnesta Vitek Ronovsky 070-3299483 giltanas@centrum.cz
Järna Vitek Ronovsky 070-3299483 giltanas@centrum.cz
Uppsala län
Kommun Namn Telefon Email
Uppsala län Anders Axner 073-9438250 anders.axner@gmail.com
Värmlands län
Kommun Namn Telefon Email
Vi söker kontaktperson ..
Västmanlands län
Kommun Namn Telefon Email
Köping Maria Scherp mariascherp@hotmail.com
Örebro län
Kommun Namn Telefon Email
Örebro Sara Nordin sara.nordin@enhet.se
Västra Götalands län
Kommun Namn Telefon Email
Göteborg Christine Engström 0733-499 288 Christine.engstrom65@gmail.com
Hjo Annica Andersson 0503-13377, 070-9292486
Östergötlands län
Kommun Namn Telefon Email
Östergötlands län Gunilla Wigertz gunilla.wigertz@enhet.se
Åtvidaberg Claes Fehrvatz 070-5086550 keeper.of.rhythm@gmail.com
Linköping Claes Fehrvatz 070-5086550 keeper.of.rhythm@gmail.com
Norrköping Gunilla Wigertz gunilla.wigertz@enhet.se
Vadstena Anny Valione  072-2186812 anny.valione@enhet.se
Blekinge län
Kommun Namn Telefon Email
Vi söker kontaktperson ..
Hallands län
Kommun Namn Telefon Email
Vi söker kontaktperson ..
Jönköpings län
Kommun Namn Telefon Email
Vi söker kontaktperson ..
Kalmar län
Kommun Namn Telefon Email
Mörbylånga Magnus Nille Björkegren 072-7264299 magnus.bjorkegren@enhet.se
Kalmar Siv Karlsson 0480-22959 hemvan@spray.se
Västervik Marcus Forstén 073-4475352 marcus.forsten@enhet.se
Kronoberg län
Kommun Namn Telefon Email
Växjö Ingemar Karlsson 0470-32132, 070-3943496 trottagarden@hotmail.com
Skåne län
Kommun Namn Telefon Email
Skåne län Marina Grönlund 070-4068138 marina.gronlund@enhet.se
Åstorp Melker Rosenberg 073-8484169 gbladh@hotmail.com
Malmö Ewa Hermansen 073-7774580 ewa_he@live.se
Landskrona Marina Grönlund 070-4068138 marina.gronlund@enhet.se
Eslöv Dominic Venter 046-62024, 070-2004317
Gävleborgs län
Kommun Namn Telefon Email
Gävle Linda-Marie Karlsson 070-6555663 wahegurunamaste@gmail.com
Jämtland län
Kommun Namn Telefon Email
Östersund Tommy Nord 070-7574444 uthangaz@gmail.com
Norrbottens län
Kommun Namn Telefon Email
Luleå David Lindmark 070-3549610 dvd.lndmrk@gmail.com
Västerbottens län
Kommun Namn Telefon Email
Skellefteå Mariette Orrell 073-0922664 orrell.mariette@spray.se
Umeå Jakob Lindén 073-7867349 jakob.linden@hotmail.com
Västernorrlands län
Kommun Namn Telefon Email
Timrå Birgitta Lindholm 070-2869566 birgittalindholm@hotmail.com
Sundsvall – Matfors Kristina Knuutti 073-0220326 kristina@vanjos.se