Kontaktpersoner

Här finner du alla Enhets befintliga kontaktpersoner. Om det saknas kontaktpersoner på din ort kan du kontakta en närliggande ort. Vi söker fler personer som vill hjälpa till att sprida Enhet i hela landet. Målet är att det ska finnas minst en kontaktperson i varje kommun.

Ort Namn E-post Telefon 1 Telefon 2

Åstorp

Melker Rosenberg

gbladh@hotmail.com

073-8484169

Brottby

Peter Ericsson

peter.ericsson@enhet.se

076-7772706

Falun

Helena Thorsén

nissjershelena@gmail.com

073-6640909

023-13140

Glanshammar

Sara Nordin

saralenanordin@gmail.com

073-0248055

Gnesta

Vitek Ronovsky

giltanas@centrum.cz

070-3299483

Härnösand

Maj-Lis Gustafsson

maj-lis.g@telia.com

070-6076233

0611-20100

Huddinge

Susanne Adolfsson

susanne.adolfsson@huddinge.se

070-8789791

Järfälla

Helena Werneström

helena.wernestrom@enhet.se

070-9575840

Johanneshov

Ann-Marie Lindholm

josami@hotmail.se

073-6678330

08-6048156

Kalmar

Siv Karlsson

hemvan@spray.se

0480-22959

Landskrona

Marina Grönlund

marina.gronlund@enhet.se

070-4068138

Luleå

David Lindmark

dvd.lndmrk@gmail.com

070-3549610

Mölndal

Christine Engström

christine.engstrom65@gmail.com

076-6182057

Norrköping

Gunilla Wigertz

info@gunillawigertz.se

072-2120500

011-172500

Östersund

Tommy Nord

uthangaz@gmail.com

070-7574444

Skokloster

Anders Axner

anders.axner@gmail.com

073-9438250

018-386724

Sösdala

Staffan Nilsson

staffan.nilsson@stason.se

070-9588930

Timrå

Birgitta Lindholm

birgittalindholm@hotmail.com

070-2869566

Tingstäde

Jan Leopold Franzén

mediallivscoach@hotmail.se

070-9468206

Umeå

Jakob Lindén

jakob@jakoblinden.se

073-7867349

Uråsa

Ingemar Karlsson

trottagarden@hotmail.com

070-3943496

0470-32132

Vadstena

Anny Valione

anny.valione@enhet.se

072-2186812

Handgjord med kärlek av
© 2017 RabbitEye AB
eh.rel.02.00